Maria Hlebowicz

neurolog, spec. chorób zakaźnych


Doktor Maria Hlebowicz jest znanym i cenionym neurologiem oraz specjalistą chorób zakaźnych. Jej kompetencje w leczeniu boreliozy powodują, że zajmuje się pacjentami z całego kraju.

Jest absolwentką Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Wykłada na uczelni i prowadzi pacjentów w Klinice Chorób Zakaźnych, Poradni Neurologicznej, Poradni Chorób Zakaźnych oraz w Poradni Nabytych Niedoborów Immunologicznych (HIV/AIDS).

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych oraz Polskiego Towarzystwa Naukowego AIDS.

Dr Hlebowicz w mediach:
Boreliozę można skutecznie leczyć. Uwaga na naciągaczy, bo nie zawsze obecność przeciwciał świadczy o chorobie
Wywiad w TVP3 Gdańsk
Wyborcza.pl: Uwaga, wysyp kleszczy! Wiemy, gdzie jest ich najwięcej

Konsultacja neurologiczna 150zł
Konsultacja spec. chorób zakaźnych 150złDni i godziny przyjęć

Rejestracja telefoniczna

  • 799 079 866
  • 799 079 863

Opinie pacjentów

Jeśli z boreliozą to właśnie do pani doktor
To chyba jedyny tak profesjonalny specjalista (specjalistka:)) w regionie Trójmiasta zajmująca się leczeniem boreliozy. Byłam u wielu lekarzy. Setki badań i wydanych pieniędzy a dopiero pani doktor wykazała się wiedzą taką, że nie zmienię lekarza za nic. Bardzo polecam. Za podejście i wiedzę

-Agnieszka


Borelioza - choroba do wyleczenia u specjalisty
Boreliozę tak jak każdą chorobę zakaźną trzeba leczyć u specjalisty, a nie u znachora. Mnie leczyła i wyleczyła dr Hlebowicz - polecam, jest OK, leczenie trwało ok. 3 tygodni.

-Janusz


Polecam!
Od momentu rejestracji, do samej wizyty - pelen profesjonalizm! Choć póki co nie mogę ocenić efektów leczenia to zdecydowalem sie na ten wpis z uwagi na podejscie do pacjenta. Pani dr jest pelną empatii osobą, prowadzącą profesjonalny wywiad i jasno komunikującą diagnozę i etapy leczenia.

-Bartek