Marek Foltman - ZnanyLekarz.pl

Marek Foltman

ginekolog-położnik


Doktor Marek Foltman to zaufany ginekolog-położnik z ponad 30-letnim stażem pracy w Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie. Jego pacjentki chwalą go za empatię, klasę i profesjonalizm.

Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Zajmuje się prowadzeniem ciąży, wykonuje nowoczesne badania ginekologiczne i położnicze aparatem USG najwyższej klasy.

Dokładny wywiad lekarski, badanie ginekologiczne i ultrasonograficzne, w doskonałym kontaktem z pacjentkami powodują, że Marek Foltman uważany jest za jednego z najlepszych ginekologów w Trójmieście.

Konsultacja ginekologiczna 160zł
Cytologia 40zł



Dni i godziny przyjęć

  • 1500 - 1700
  • 1100 - 1215

Rejestracja telefoniczna

  • 799 079 866
  • 799 079 863

Opinie pacjentek

Pan doktor bardzo fachowy i uprzejmy. Wykonał cytologię nowoczesną metodą pobierania próbki, która daje 100 % wiarygodności badania. Później usg, wszystko w tym samym gabinecie. Cala wizyta odbywała się w pełnym komforcie i poczuciu bezpieczeństwa.

-Magda


Doktor prowadzi moją ciążę, jest bardzo dokładny i troszczy się o dobro swojej pacjentki, jest opiekuńczy i ma dobry humor, zawsze potrafi podnieść na duchu i pomaga rozwiać wszelkie obawy. Naprawdę polecam tego lekarza :)

-Beata


Polecam z czystym sumieniem doktor bardzo dokładny wszystko pokaże opowie rozwieje wątpliwości odpowie na wszystkie pytania zawsze nie mogłam się doczekać kolejnej wizyty w porownaniu do innych naprawdę lekarz z powołania

-Anna