Dr n.med. Agata Nowacka

specjalista okulistyki, FEBO


Okulistyka jest moją pasją. Zajmuję się ogólnie pojętą diagnostyką i leczeniem okulistycznym, leczeniem operacyjnym oka i przydatków oka oraz diagnostyką okulistyczną u dzieci.

W zakresie okuloplastyki wykonuję zabiegi zarówno naprawcze (takie jak np. korekcja odwijania powieki dolnej czy usuwanie zmian chorobowych powiek) jak i zabiegi na pograniczu medycyny estetycznej (np.plastyka powiek górnych).

W okulistyce dziecięcej skupiami się na wszechstronnej diagnostyce okulistycznej, korekcją i leczeniem wad wzroku, diagnostyką i zachowawczym leczeniem zeza, niedowidzenia oraz innych chorób oczu występujących u dzieci.

Ukończyłam Uniwersytet medyczny w Łodzi w 2009r. Do roku 2014r. byłam doktorantką na dziennych studiach doktoranckich tejże uczelni a także prowadziłam zajęcia na wydziale lekarskim UM.

W 2014 roku rozpoczęłam specjalizację z okulistyki w Klinice Okulistyki w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Kontynuowałam ją w Oddziale okulistyki szpitala im. św. Wojciecha na Zaspie w Gdańsku.

Odbyłam praktyczne szkolenia z chirurgii okulistycznej w Royal College of Ophthalmologists w Londynie oraz Agarwal’s eye hospital w Indiach. W 2019r. zdałam egzamin European Board of Ophthalmology. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz European Board of Ophthalmology.

Obecnie pracuję w oddziale okulistyki Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku, gdzie poza zabiegami operacyjnymi, szkolę młodych okulistów.
Prywatnie jestem mamą Jaśka i Jerzyka. W wolnych chwilach fanatycznie gotuję i biegam (na niezbyt długie dystanse :)

Konsultacja okulistyczna200zł
Konsultacja okulisty dziecięcego240zł
Plastyka powiek gónychod 3100zł
Plastyka powiek dolnychod 4400zł
Plastyka powiek gónych i dolnychod 7200zł
Plastyka powiek górnych z usunięciem przepukliny tłuszczu oczodołowego3500zł
Bezpośrednie podniesienie brwi3500zł
Korekcja podwijania/odwijania powieki1900zł/jedna powieka
Korekcja opadania powieki metodą Fasanella-Servat2500zł
Usunięcie gradówki500zł
Usunięcie zmiany skóry powiek (guzek/brodawka)600zł
Usunięcie kępek żółtych400zł/jedna kępkaDni i godziny przyjęć

  • 1530 - 1830

Rejestracja telefoniczna

  • 799 079 866
  • 799 079 863